Plánujete rekonstrukci, stavíte dům?

Máte rádi velký výběr podle svého vkusu?

Chcete se mít na koho obrátit, poradit a spolehnout a při tom nebýt nuceni platit horentní sumy?

Nechcete mít svůj domov zařízený jako z katalogu, ale podle svého přání?


Vaše požadavky a představy jsou to hlavní. Máme dlouholeté zkušenosti, stejně jako špičkové dodavatele s nabídkou, ze které si vyberete to pravé.

Chceme, abyste se těšili domů. Dnešní doba je náročná, proto se nebojte být nároční na svůj domov, abyste se zde cítili skvěle.


Chtěli byste vědět, co je při naší práci nejdůležitější? Náš zákazník – jste to VY!

Zaměření společnosti ELEKTRO-Jana s.r.o.

  • provoz maloobchodních prodejen
  • distribuce elektroinstalačního materiálu a svítidel od kvalitních výrobců
  • zásobování živnostníků a organizací
  • návrhy osvětlení interiérů, bytů, rodinných domů s možností zprostředkování realizace elektroinstalací
  • návrhy a montáže satelitního příjmu TV

O společnosti

Společnost ELEKTRO-Jana s.r.o. má více než desetiletou tradici na českém trhu v oblasti elektroinstalačního materiálu a svítidel. Zkušení pracovníci společnosti jsou schopni Vám nabídnout kvalitní zákaznický servis.

Společnost ELEKTRO-Jana s.r.o. je ryze českou společností, mající zájem zachovat a dále rozvíjet tradiční český trh především v oblasti střední Hané. Naší prioritou je odbornost při prodeji elektroinstalačního materiálu a individuální přístup k zákazníkovi. Vycházíme ze zkušeností nabytých nejen při prodeji tohoto materiálu, ale především ze zkušeností získaných při realizaci zakázek průmyslových a domovních elektroinstalací.

Základním sortimentem je elektroinstalační materiál a svítidla. V současné době jsme tento sortiment rozšířili o prodej elektrospotřebičů, elektroniky, domovních a kuchyňských doplňků a sortimentů značky Tescoma a Sodastream.

Profesionální přístup našich pracovníků a pružný objednávkový systém, kdy objednávky je možné realizovat telefonicky, nebo emailem umožňují rychle reagovat na požadavky zákazníka a zpětně podávat informace o stavu objednávky. Realizovat dodávky dle náročnosti a specifikace lze již do 24 hodin. Při větších objemech provádíme závoz objednaného zboží až na požadované místo.